Škoda Octavia III Combi – Auto pro Radimka, novinky Model DEPO a další modely se představí v sobotu 16. září na sběratelské burze v Chrudimi

Exkluzívní a příležitostné modely, nabídka předních modelářů i prodejců a pohodové prostředí v restauraci i pod krytou terasou vás opět čekají na sběratelské burze ve východočeské Chrudimi, kterou můžete navštívit už tuto sobotu 16. září 2023. Chrudimské setkání sběratelů je zaměřené hlavně na modely československých a českých aut a dopravní techniky. Burza v chrudimské restauraci U Vočka v ulici Na Kopci začíná v sobotu v 9 hodin a v ceně vstupenky je už tradičně i opečená klobása.

Sledujte novinky a recenze kovových modelů na Facebooku Model DEPO

Model Škoda Octavia III Combi – Z nesnáze – Seven Models 1:43 pro 9. chrudimskou burzu

Benefiční akce

Speciální sérii 40 kusů modelů Škoda Octavia III – Auto pro Radimka v barvách charitativní organizace Z nesnáze ve velikosti 1:43 zhotovila pro 9. chrudimské setkání firma Seven Models. Poslání tohoto modelu jde nad rámec příležitostné „limitky“ – výnos z jeho prodeje bude věnovaný na podporu malého postiženého Radimka z Pardubic a jeho maminky samoživitelky, která se při náročné péči o svého syna dostala do neřešitelné sociální situace. Peníze z prodeje tohoto speciálního modelu si maminka převezme přímo na chrudimské burze. Dobří sběratelé tak přímo uvidí, komu koupí modelu do své sbírky pomohli.


Novinkou bude v Chrudimi 2001 Škoda Fabia I – Městská policie Havířov − CAL a Model DEPO 1:43
Novinky Model DEPO

Zástupce Model DEPO na 9. chrudimské burze představí novinky, které připravilo modelářské sdružení Model DEPO a Czech Auto Legends. Patří mezi ně modely 2001 Škoda Fabia I – Vojenská policie KFOR, 2001 Škoda Fabia – Městská policie Havířov a edice historických škodovek Follow me z Ruzyňského letiště. Na chrudimské burze se bude prodávat i limitovaná edice 100 modelů 2016 Škoda Yeti – satelitní zpravodajský vůz Českého rozhlasu, která je připravená k letošnímu 100 výročí Českého rozhlasu. Tato edice navazuje na limitovanou edici Abrexu 2023 Škoda Octavia IV – 100 let ČRo. Model DEPO vyšle do Chrudimi i další své exkluzívní modely.

Na chrudimské burze dostanete i model 2016 Škoda Yeti – Český rozhlas Zpravodajství – Abrex/Model DEPO 1-43, LIMITOVANÁ EDICE 100 ks

Zastoupení prodejců na chrudimské burze

Restaurace Na Kopci v Chrudimi, kde sběratelskou burzu tradičně pořádá majitel Josef Beneš, poskytuje prodejcům stoly pro nabídku modelů ve vnitřních prostorách i na venkovní terase kryté pergolou. Původní i upravené modely československých a českých automobilů modelářských značek Abrex, IXO, DeAgostini, Foxtoys a další tam tradičně nabízejí Seven Models, Martin Houska, Pavel Bartůněk, Lukáš Erber a další prodejci. Podle zkušeností z předchozích ročníků se dá očekávat asi 70 účastníků chrudimského setkání.

1973 Škoda 100 L – FOLLOW ME, Letiště Praha − CAL a Model DEPO 1-43, LIMITOVANÁ EDICE 24 ks

Informace o burze v Chrudimi

Restaurace U vočka a její přilehlá terasa zastřešená pergolami poskytuje prostory, kde se dají modely vyměňovat prodávat, kupovat a taky se o nich dá se sběrateli diskutovat. Vše rámuje přátelská atmosféra.

Pro prodejce je na chrudimské burze k dispozici asi 15 míst v restauraci a v závislosti na počasí dalších 15 míst na venkovní terase. Sběratelé si ale můžou přivézt i jednotlivé modely a nabízet je k výměně nebo k prodeji kdekoliv, třeba u stolu, kde si dávají občerstvení.

Přestože se chrudimská burza odehrává v restauraci, sběratelé si v ní najdou dost prostoru pro prodej, nákup i výměnu modelů.

Setkání modelářů a sběratelů modelů československých a českých automobilů a motocyklů
Sériové i modelářsky upravené modely aut, dioramata a doplňky

Restaurace U Vočka
Na Kopci 99
Chrudim

Otevřeno: 9:00 – 14:00, podle zájmu účastníků i déle
Kapacita restaurace je asi 15 stolů v restauraci a podle počasí asi 15 dalších stolů venku. Organizátoři očekávají asi 80 účastníků.

Vstupné: 100 Kč – v ceně je jako občerstvení klobása. V restauraci je standardní nabídka nápojů. Za stoly se neplatí.

Kontakt:  organizátor Josef Beneš, sběratel modelů Abrex a dalších modelů československých a českých aut

Parkování: Bezplatné na komunikaci u restaurace, kapacita dostatečná

Související: Sběratelské burzy v Česku a na Slovensku

Modely a publikace si můžete koupit v e-Shopu Model Depo a Model DEPO/Chytré kostky.

Jsme autorizovaný prodejce společností Abrex, IXO Models, Model DEPO, FoxToys a Czech Auto Legends. Modely, které nemáme skladem, si u nás můžete objednat i mailem.

Možnost osobního převzetí ZDARMA v Praze-Libni u Palmovky. Výhodné poštovné v Česku, na Slovensko i jinam do zahraničí.

Na chrudimské burze představí Seven Models benefiční model Škoda Octavia III Combi- Z nesnáze – Auto pro Radimka.

Následujte nás: