V neděli 25. září 2022 je v Brně BURZA SBĚRATELŮ


Setkání sběratelů modelů aut, vlaků, sběratelské literatury a dalších artefaktů v Budově ombudsmana v Brně je největší burzou na Moravě. Ve dvou sálech a předsálí mají prodejci k dispozici na sto prodejních stolů. V sezóně mimo prázdniny je obsazenost stolů prodejců v Brně skoro stoprocentní. Na brněnské burze obvykle dominují sběratelé modelů aut, ale jsou tam zastoupení také prodejci vláčků, kterým organizátoři vyčlení menší sál.

Sledujte informace o sběratelství modelů na Facebooku Model DEPO.

Prostorný sál v Budově ombudsmana, kde pořádá sběratelské burzy Kruh přátel Technického muzea v Brně – sekce automobilové modely. Foto: Michael Hlavenka

Počet platících účastníků sběratelského setkání v Brně organizátoři nesdělují, podle odhadů může burzu navštívit 200 až 250 sběratelů a obchodníků. Po protikoronavirových restrikcích jsou to asi tři čtvrtiny účastníků oproti roku 2019 a návštěvnost se postupně vrací k původnímu stavu. Organizátoři „Setkání modelářů a sběratelů modelů všech měřítek – 1:X“ v Brně jsou velmi agilní, a jejich burza má hlubokou tradici, pořádají ji už od roku 1987.

Setkání modelářů a sběratelů modelů všech měřítek – 1:X
Modely aut, vlaků, sběratelská literatura a další artefakty

Budova ombudsmana, Sál Otakara Motejla
Údolní 39 (naproti porodnici na Obilním trhu)
Brno

Otevřeno: 7:15 – 11:45 (po dobu burzy je v budově otevřený bufet)

Kontakt:  organizátor Michael Hlavenka, Kruh přátel Technického muzea v Brně – sekce automobilové modely

Volné stoly si můžete si objednat a zaplatit do 4 pracovních dnů předem na e-mailové adrese hlavenka33@seznam.cz nebo na mobilu: 732 155 727 nebo 733 519 845. Kapacita sálu je 96 stolů (velikost 130 x 65 cm).

Parkování: Vystavovatelé i návštěvníci brněnské burzy mohou od 7:15 do 12:15 parkovat svá vozidla na placeném parkovišti hlídaném kamerou. Je před vstupem do areálu KVOP (kancelář veřejného ochránce lidských práv), s vjezdem přímo z ulice Údolní. Kapacita tohoto parkoviště je asi 25 míst.Související: Sběratelské burzy v Česku a na Slovensku

Modely a publikace si můžete koupit v e-Shopu Model Depo.

Jsme autorizovaný prodejce společností Abrex, Model DEPO, Czech Auto Legends a dalších. Modely, které nemáme skladem, si u nás můžete objednat i mailem.

Možnost osobního převzetí ZDARMA v Praze-Libni u Palmovky. Výhodné poštovné v Česku, na Slovensku i jinam do zahraničí.


Následujte nás: