1/43 Franklin Mint – 2001 Mack Truck Texaco
Měřítko, výrobce, rok vydání: 1/43, Franklin Mint, 2002 – už se nevyrábí
Popis modelu (Diecast.cz): Exkluzívní velice detailně propracovaný model je skutečně impozantní. V měřítku 1/43 činí jeho délka i s cisternou 41,3 cm. Kovová karoserie má otevírací dveře a sklápěcí přední kapotu. Horní díl kabiny je sundávací. Kola se otáčejí i s volantem. Na laku jsou sítotiskové detaily štítků. Detaily na karoserii, interiéru a motoru jsou různě barevné nebo kvalitně chromované. Cisterna je dokonce autenticky poniklovaná.


 


Do detailů provedený motor je složený z více barevně provedených součástí. Kovový podvozek má zvláštní díly rámu, náprav kol atd. Provedení opravdu špičkové a mezi modely tahačů ve velikosti 1/43 nemá obdobu.


 

 


Stav modelu: MintStav krabice: certifikát autenticity, barevný leták s popisem, velká přepravní krabice s propracovanou polystyrénovou vložkou 


Cena: 2250 Kč. Hodnota tohoto modelu se nedá z malých fotografií poznat. V případě vážného zájmu je nejlepší si ho osobně prohlédnout v Praze.


 


Kontakt a předání: info@diecast.cz, poštou po obdržení peněz nebo nejlépe osobně v Praze 


Inzerát č.: 00029


 Všechny texty a fotografie podléhají autorským právům a je možné je použít jen s písemným souhlasem


www.diecast.cz .

Následujte nás:

Alexandr Pícha

Editor studia Model DEPO, Miramis, s.r.o. Autor publikací Velká kniha o modelech MATCHBOX Models of Yesteryear 1956–1972 (s L. Mikšem) a Collector's Guide to MATCHBOX Models of Yesteryear 1956–1972 (s P. Lagnerem). Studio Model DEPO připravilo také oficiální katalog Abrex 2018/2019, propagační materiály pro FoxToys, grafiku pro Czech Auto Legends a další .materiály pro výrobce kovových modelů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *