Promo model Škoda Fabia R5 1:43, vydaný k 1. výročí Model DEPO, změnil barvu z černé na ostrou růžovou

Z černé na matnou růžovou změnilo Model DEPO barvu svého výročního modelu. První série 50 modelů Škoda Fabia R5 v černé barvě, které Model DEPO vydalo ke svému 1. výročí, se vyprodala už koncem prázdnin 2020. Po výročních modelech je ale stále poptávka, a proto jsme se rozhodli v této hravé sérii ještě pár měsíců pokračovat. Výroční modely v matné růžové barvě bude Model DEPO vyrábět celý rok svého 1. výročí, tedy do konce roku 2020.

Model Škoda Fabia III R5 „1. výročí Model DEPO 2020“ si můžete koupit v e-Shopu Model Depo.

Druhá edice Škoda Fabia III R5 „1. výročí Model DEPO“ 2020 − úprava modelu ABREX 1:43 / Model DEPO

1. výročí Model DEPO

Model DEPO vzniklo 27. března 2019, kdy jsme spustili náš informační web o kovových modelech. Zaměřili jsme se hlavně na sběratelství modelů československých a českých automobilů, nejvíc informací proto přinášíme o modelech Abrex. Informujeme ale také na dalších modelech a zvláštní místo mají na našem webu legendární modely Matchbox Yesteryear. Jen za první rok navštívilo web Model DEPO více než 44 tisíc uživatelů a počet zhlédnutí stránek dosáhl 215 tisíc. Tento úspěch jsme oslavili vydáním modelu k 1. výročí Model DEPO.

Druhá edice Škoda Fabia III R5 „1. výročí Model DEPO“ 2020 − úprava modelu ABREX 1:43 / Model DEPO
Série 50 černých výročních modelů

Jako model k 1. výroční série Model DEPO jsme si vybrali nádherně provedenou Škodu Fabia R5 1:43 od Abrexu v dravé černé barvě. Polepy modelu jsme vytvořili v klasickém jednoduchém designu „Shelby“ který se skládá z širokého bílého pruhu lemovaného úzkými pruhy na stranách. Startovní číslo 1 symbolizuje 1. výročí Model DEPO. Výroční erpětka také odstartovala vydávání dalších modelů v úpravách Model DEPO.

První edice Škoda Fabia III R5 „1. výročí Model DEPO“ 2020 − úprava modelu ABREX 1:43 / Model DEPO
Druhá edice Škoda Fabia III R5 „1. výročí Model DEPO“ 2020 − úprava modelu ABREX 1:43 / Model DEPO

Řada prvních 50 černých výročních modelů Model DEPO se rychle rozprodala. Odčerpali jsme tím také zbytek černých modelů Škoda Fabia R5 ze skladu Abrexu. A protože jsou černé erpětky od Abrexu už vyprodané, museli jsme vybrat pro pokračování série výročních modelů jinou barvu. Zvolili jsme tentokrát víc hravější a v kombinaci s pruhy a symboly Model DEPO víc podmanivou matně růžovou.

Výroční modely Model DEPO nepředstavují skutečný vůz. V tom představují v edici Model DEPO výjimku. Jsou vytvořené prostě jen pro radost ze sbírání kovových modelů.

Sledujte novinky a recenze kovových modelů na Facebooku Model DEPO.

Druhá edice Škoda Fabia III R5 „1. výročí Model DEPO“ 2020 − úprava modelu ABREX 1:43 / Model DEPO
Následujte nás:

Alexandr Pícha

Editor studia Model DEPO, Miramis, s.r.o. Autor publikací Velká kniha o modelech MATCHBOX Models of Yesteryear 1956–1972 (s L. Mikšem) a Collector's Guide to MATCHBOX Models of Yesteryear 1956–1972 (s P. Lagnerem). Studio Model DEPO připravilo také oficiální katalog Abrex 2018/2019, propagační materiály pro FoxToys, grafiku pro Czech Auto Legends a další .materiály pro výrobce kovových modelů.