Model DEPO bude v sobotu 6. listopadu 2021 na Burze sběratelů modelů aut v Praze-Strašnicích

Nadcházející burzu budeme opět na burze v Praze-Strašnicích. U stolů číslo 114 a 115 s logem Model DEPO si můžete zakoupit novinky značek Model DEPO, Abrex a další modely i publikace. Těšíme se také na diskusi o sběratelských modelech a můžete si objednat nebo předobjednat to, co potřebujete. Na burze platí slevové kupony a bonusy, které jste získali v našem e-Shopu Model DEPO. Stačí říct u stolu vaše jméno.

Sledujte informace o novinkách na Facebooku Model DEPO.

Na burze v Praze můžete sehnat u stolu Model DEPO i poslední exempláře modelu z limitované edice 2001 Škoda Fabia I – ČRo Radiožurnál – Kaden 1:43 (300 kusů). Tento model vyrobil Kaden ve spolupráci s Model DEPO, které pro jeho zhotovení získalo licenci Českého rozhlasu
Atraktivní nabídka Model DEPO

Jako oficiální prodejce nabídne Model DEPO atraktivní modely našeho hlavního výrobce kovových modelů Abrex. Kromě modelů Abrex ve velikosti 1:43 budeme mít i nabídku miniabrexů v měřítku 1:72. A co nebudeme mít s sebou, to si budete moct v klidu objednat.

Na burze nabídneme i modely, které se už nevyrábí, jsou vyprodané, a Abrex je už nemá ani na skladě, jako třeba tato 2000 Škoda Fabia v provedení zásahového vozu NEHODY Dopravního podniku hl. m. Prahy.

Nabídneme také druhé vydání publikace Collector’s Guide to Models of Yesteryear 1956-72. Rádi se s vámi setkáme a vyměníme si s vámi informace a názory na současné i historické kovové modely.

Související: Podrobnosti o burzách sběratelů modelů aut v Česku a na Slovensku

VÝKUP MODELŮ ABREX A MATCHBOX

Model DEPO nabízí také výkup nebo výměnu modelů značek Abrex, Matchbox a starší Corgi. Nemusíte nosit svou sbírku na burzu. Stačí, když se tam dohodneme o tom, co byste chtěli prodat nebo vyměnit a můžeme se pak kdykoliv sejít v klidu po burze. Model DEPO zprostředkovává nákup a prodej nebo výměnu pouze originálních nehraných a neupravovaných modelů.Následujte nás:

1 komentář: „Model DEPO bude v sobotu 6. listopadu 2021 na Burze sběratelů modelů aut v Praze-Strašnicích

Komentáře nejsou povoleny.