Exkluzívní modely vítězného vozu českých rally „Ford Focus RS WRC – Pech & Uhel“ vydávají ve velikosti 1:43 IXO, CAL, Model DEPO a Cars43.

Další dvě verze modelů vítězného vozu Ford Focus RS WRC – V. Pech, jun. & P. Uhel, tentokrát z Rally Plzeň 2021 a z Rally Bohemia 2020, dnes uvádějí do prodeje e-shopy Model DEPO a Cars43. Početně omezenou sérii několika verzí vozů osminásobného mistra České republiky v rallye, posádky Václav Pecha jun. a Petr Uhel vyrobil v prestižní sérii IXO Models světový výrobce Premium Collectibles. Model Ford Focus RS WRC ve velikosti 1:43 a jeho verze vyvíjeli s IXO Models české firmy Czech Auto Legends, Model DEPO a Cars43. Podobu oficiálních verzí modelů, karty pozadí vitrínky a design balení autorizoval tým Václava Pecha „Ášín“.

Sledujte novinky a recenze kovových modelů na Facebooku Model DEPO.

Model Ford Focus RS WRC – Rally Plzeň 2021, Václav Pech, jun. & Petr Uhel – IXO Models 1:43 ve spolupráci s Czech Auto Legends, Model DEPO a Cars43
Speciální box, resp. přebal vitrínky pro sérii modelů Ford Focus RS WRC – V. Pech a P. Uhel ve velikosti 1:43, který vyrobila společnost IXO ve spolupráci s Czech Auto Legends, Model DEPO a Cars43.

Jako první v této sérii vyšla edici modelů vítězného vozu Ford Focus RS WRC – V. Pech & P. Uhel z Rally Pačejov 2020 a Rally Valašské Meziříčí 2021. Poslední dvě varitanty modelu početně omezené série modelů IXO ve spolupráci s Czech Auto Legends, Model DEPO a Cars43 uvedeme v polovině února 2022.

Následujte nás:

Alexandr Pícha

Editor studia Model DEPO, Miramis, s.r.o. Autor publikací Velká kniha o modelech MATCHBOX Models of Yesteryear 1956–1972 (s L. Mikšem) a Collector's Guide to MATCHBOX Models of Yesteryear 1956–1972 (s P. Lagnerem). Studio Model DEPO připravilo také oficiální katalog Abrex 2018/2019, propagační materiály pro FoxToys, grafiku pro Czech Auto Legends a další .materiály pro výrobce kovových modelů.