Škoda Fabia R5 týmu Philipa Geipela, kterou vyrobil Abrex jako limitovaný model 1:43, se předvede v Praze

Soutěžní vůz Škoda Fabia R5 z AvD Sachsen Rally 2019, který ztvárnil Abrex jako příležitostný model pro tým Philipa Geipela a limitovaný model pro náš trh, jezdí ve stejném designu Twin Busch i sezónu 2020. Posádka pilota Philipa Geipela a jeho půvabné spolujezdkyně Katrin Becker-Bruggerové přijede s tímto soutěžním vozem do Prahy na show TipCars Pražský Rally Sprint. Pokud nepostihnou akci opatření proti koronaviru, měla by se show ostrých rally vozů odehrát na Strahově 28. listopadu 2020.

Sledujte novinky a recenze o kovových modelech na Facebooku Model DEPO.

Pilot Philip Geipel a jeho spolujezdkyně Katrin Becker-Bruggerová tvoří na evropských rally atraktivní pár.

Model soutěžní Škody Fabia R5 v barvách Twin Bush, který pro sympatický tým vyrobil Abrex, si Philip Geipel a Katrin Becker-Bruggerová považují jako svůj artefakt a pyšní se s ním na svých fanouškovských stránkách na Facebooku. Prezentovali jeho představení v krátké veřejné videosekvenci a publikovali také uvedení limitovaného modelu Abrexu do prodeje. Philip Geipel si věrně provedeného modelu považuje a poděkoval i za podporu Model DEPO.

Související: Limitovaný model Škoda Fabia R5, AvD Sachsen Rally 2019, Abrex 1:43

Limitovaný model Škoda Fabia R5 – AvD Sachsen Rally 2019, Philip Geipel a Katrin Becker-Bruggerová, který vyrobil Abrex
Škoda Fabia R5 na soutěži AvD Sachsen Rally 2019, kterou přesně v této podobě zhotovil Abrex jako model 1:43. Foto se souhlasem Philipa Geipela

Design firmy Twin Bush na soutěžní erpětce z roku 2019 zůstává stejný i pro sezónu 2020, mění se na něm jen loga soutěží, ve kterých Philip Geipel a Katrin Becker-Bruggerová závodí a samozřejmě startovní čísla. Motor, převodovku a podvozek ladí německá stáj Speedlife-Motorsport. Geipel a Berker-Bruggerová se svou Fabií R5 ještě letos pojedou soutěže ADMV Rallye Kurstadt Bad Schmiedeberg, Rally Atlantis, Hessisches Bergland Rally a ukončí sezónu v Praze na listopadové TipCars Prague Rally Sprint.

Škoda Fabia R5 na soutěži AvD Sachsen Rally 2019, kterou přesně v této podobě zhotovil Abrex jako model 1:43. Foto se souhlasem Philipa Geipela

Model DEPO připraví k modelu od Abrexu pozadí do vitrínky. Soutěžní jezdec Philip Geipel k tomu poskytl Model DEPO souhlas s využitím fotografií svého týmu. Pozadí připravíme z ohýbaného kartonu, který se do vitrínky nemusí vlepovat. Do vitrínky s označením „LIMITOVANÁ EDICE 1-300“ se tak pozadí Model DEPO dá volně vložit bez použití lepidla nebo dvoustranné lepenky.

Model nebo skutečná eRpětka? Škoda Fabia R5 posádky Philip Geipel a Katrin Becker-Bruggerová v designu Twin Busch, kterou vyrobil Abrex jako limitovaný model 1:43, vyráží do podzimní sezóny soutěží roku 2020
Následujte nás:

Alexandr Pícha

Editor studia Model DEPO, Miramis, s.r.o. Autor publikací Velká kniha o modelech MATCHBOX Models of Yesteryear 1956–1972 (s L. Mikšem) a Collector's Guide to MATCHBOX Models of Yesteryear 1956–1972 (s P. Lagnerem). Studio Model DEPO připravilo také oficiální katalog Abrex 2018/2019, propagační materiály pro FoxToys, grafiku pro Czech Auto Legends a další .materiály pro výrobce kovových modelů.